Když jsem řešila dárkové balíčky pro štěnda, tak jsem krom hraček řešila, jaké granulky jim dát do nových domovů. Naše feny jsou krmeny převážně masem. Ale občas si musí vystačit s granulemi. Často cestujeme – závody, semináře, tábory…a ne všude je možnost uskladnit maso.

Značku granulí moc neměním, nejsem zastáncem toho, abych každou chvíli měnila krmivo svým psům. Jsou na barfu, kde je z naší strany o pestrost postaráno. Pokud jsou na granulích, tam se snažím spíše držet se osvědčených receptur.
Nicméně – začala jsem řešit, co dát štěndům do nových domovů a samozřejmě to nejlepší. Odmalička byla učená na oboje – maso i granule – aby bylo vyhověno všem budoucím majitelům a aby se změnou domova a obecně zažívajícím stresu, při změně prostředí, se nemuseli trápit ještě se změnou krmiva.

A tak při brouzdání po netu a vymýšlení a rozhodování se a zkoumání složení a dokolečka porovnávání jsem narazila na krmivo MARP – Holistic. A rozhodla se, že k tomu koupím i další doplňky a drobnosti od MARPu. A pak jsem si všimla, že prodejce na svém e-shopu nabízí „chovatelské balíčky“. Pročetla jsem si podmínky – no nesplňovala jsem je, tak jsem to nechala být. Nakonec jsem si ale řekla, že za zkoušku nic nedám a tak jsem pana Pučálku oslovila a byla jsem mile překvapena.

Část objednávky mi poslali zdarma. Přesto, že jsem uvedla, že krmím převážně masem a tím jsem úplně nesplňovala jednu z podmínek.

Nejsem obecně typ člověka, co umí vychvalovat věci do nebes. Každému sedí a vyhovuje něco jiného.
Ale moje feny jsou dodnes na mase a dodnes v případě potřeby na granulích MARP Holistic. A jsem spokojená.

Netajím se tím, že za mě ja maso nejlepší strava. Ale mám pochopení pro ty, kteří z nějakého důvodů krmí granulemi. Ale – jsou granule a GRANULE. A MARP Holistic patří k těm kvalitním :) My jsme spokojeni :)